+420 792 316 825 info@opetech.cz
Spočítat cenu výpalku
Vyberte stránku

Kariéra v OpeTechu

CNC seřizovač / operátor

V současné době hledáme do naší kusové výroby nového kolegu na pozici CNC seřizovače / operátora. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, prostředí rodinné firmy.

Požadujeme:

  • znalosti základů soustruhového a frézovacího obrábění
  • schopnost pracovat s moderními nástroji pro řezání a měření
  • znalost CAD/CAM – není nutnou podmínkou
  • samostatnost, rozhodnost a spolehlivost

Náplň práce:

  • Seřizování a obsluha CNC strojů (soustruh, fréza HAAS)

Nabízíme:

  • práci na 1 směnu, flexibilní pracovní dobu
  • motivující finanční ohodnocení, prostředí rodinné firmy
  • nástup možný ihned

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás.

Chcete u nás pracovat?

Líbí se vám tato pozice nebo máte dotaz?

4 + 5 =

Náš svět je kov a plech, jmenujeme se OpeTech.

Pracujeme pro vás roku 1991. V roce 2014 došlo k transformaci společnosti a založení nového subjektu Opetech s.r.o.,
který plynule navázal na předešlý výrobní program.

Adresa kovovýroby

OpeTech s.r.o.
Nová 634, Velešín Nádraží
382 32 Velešín
Jihočeský kraj

Fakturační adresa

Věžovatá Pláně 26

IČO: 03347401
DIČ: CZ03347401

Kontakty

info@opetech.cz
+420 792 316 825