Pro výrobu složitějších dílů, strojírenských celků a ocelových konstrukcí jsme schopni zapojit všechny fáze zpracování. I vy můžete využít celou šířku našeho výrobního programu – laserové řezání, CNC obrábění, lisování, ohýbání a zakružování. Dále nabízíme svařování, přesné řezání na automatické pásové pile, stříhání plechů do tloušťky materiálu 6 mm. Zvládneme i vrtání, závitování, broušení, omílání hran (šajrování) a odstraňování otřepů.

Kovovýroba podle dodaných výkresů

V rámci dílenského zpracování je jen minimum činností, které vám nejsme schopni nabídnout. Pracujeme na základě vámi dodaných výkresů a jasného zadání. Z kapacitních důvodů bohužel nejsme schopni zaměřovat a poskytovat konzultace v místě instalace vyrobené konstrukce. Rádi vám však poskytneme technickou konzultaci přímo u nás nebo po e-mailech na základě projektové dokumentace.

Maximální flexibilita dle vašich požadavků

Naše kovovýroba dodává ocelové konstrukce, nástroje, obrobky a přípravky pro strojnictví, automobilový průmysl, stavebnictví a zěmědělství. Snažíme se, aby naše kovovýroba byla co nejvíce flexibilní a vyhověli jsme požadavkům všech typů zákazníků.

Reference

Firmě AGRIO MZS s.r.o. z Křemže pomáháme s výrobou dílů na zemědělské postřikovací stroje.

Dittrich & Greipl CZ s.r.o.

EGE, spol. s r.o.

Rychlý kontakt

Pošlete nám poptávku nebo dotazy k zakázkové kovovýrobě

 

Kontaktní formulář
Sending
Share Button